Városlista
2025. május 4, vasárnap - Mónika

Hírek

2013. Július 11. 17:25, csütörtök | Belföld
Forrás: MTI

Vihar - Mintegy ötven riasztás Borsodban | [Videó]

Vihar - Mintegy ötven riasztás Borsodban | [Videó]

Mintegy 50 riasztás érkezett a katasztrófavédelemhez csütörtökön a vihar miatt Borsod-Abaúj-Zemplén megyében - tájékoztatta a megyei katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője az MTI-t.

Hudák Andrea közölte: főleg Miskolcon, Tokajban, Tarcalon és Tiszakeszin pusztított a vihar. A szél házak tetőszerkezetét bontotta meg, illetve a lezúduló víz betört a pincékbe, épületekbe. Senki sem sérült meg.
A megyeszékhelyen a helyenként borsónyi nagyságú jéggel kísért heves esőzés csaknem egy óráig tartott, ezért a város több utcájában, a főutcán is folyamatosan szivattyúznak a tűzoltók.

Miskolc

Leállt a villamosközlekedés, mert a pálya egy szakaszán olyan sok víz gyűlt össze, hogy nem tudtak átjutni rajta a szerelvények. Ideiglenesen villamospótló buszokat állítottak forgalomba.
A vihar délután három óra után vonult át a városon, majd a megye északi részén pusztított - közölte a katasztrófavédelem.

Miskolc

Címkék: Időjárás-vihar

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 04. 08:59, vasárnap | Belföld

Koncz Zsófia: 2026-tól félmillió, 2029-től egymillió édesanyának nem kell személyi jövedelemadót fizetnie Magyarországon

Jövőre félmillió, 2029-től pedig már egymillió édesanyának nem kell személyi jövedelemadót fizetnie Magyarországon - mondta a Kulturális és Innovációs Minisztérium családokért felelős államtitkára szombaton a Facebook-oldalán.

2025. Május 04. 08:58, vasárnap | Belföld

Soltész Miklós: sorsfordító időket élünk Romániában és a Vatikánban is

Sorsfordító, történelemfordító időket élünk Romániában, Szatmárban, a Partiumban és Erdélyben, de a Vatikánban, a Szentszéknél is

2025. Május 04. 08:57, vasárnap | Belföld

NGM: megerősítette Magyarország államadósság-besorolását a Scope Ratings, továbbra is befektetésre ajánlott az ország

A berlini Scope Ratings megerősítette Magyarország \"BBB\" besorolását, továbbá a hitelminősítő megerősítette a korábbi stabil kilátást is.

2025. Május 03. 08:06, szombat | Belföld

A Tisza EP képviselői nem vettek részt Ukrajna gyorsított csatlakozásáról szóló szavazáson

Magyar Péter: a Tisza EP-képviselői nem szavazták meg Ukrajna gyorsított uniós csatlakozását.