Városlista
2025. október 3, péntek - Helga

Hírek

2018. Február 03. 11:04, szombat | Belföld
Forrás: mti

Üdítős dobozokban találtak marihuánát Röszkén

Üdítős dobozokban találtak marihuánát Röszkén

Üdítős dobozokban több mint egy kilogramm marihuánát találtak a pénzügyőrök egy buszon Röszkén - tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) szombaton az MTI-t.

Némedi-Varga Éva, a NAV Csongrád Megyei Adó- és Vámigazgatóságának sajtóreferense közölte, a pénzügyőrök a rendőrséggel közösen egy Macedóniából Ausztriába tartó, menetrend szerint közlekedő autóbuszt ellenőriztek Röszkén.

A busz utasterében felfigyeltek a kalaptartóra feltett üdítős dobozokra, amelyekből azután összesen több mint egy kilogramm kábítószergyanús növényi törmelék - feltehetően marihuána - került elő.

A pénzügyőrök a kétmillió forintot meghaladó feketepiaci értékű szállítmányt átadták a rendőrségnek és feljelentést tettek - tudatta az alezredes.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 03. 07:01, péntek | Belföld

Energiaügyi államtitkár: 20 százalékkal emelkedne Magyarország energiaszámlája az orosz energiaembargó hatására

Húsz százalékkal emelkedne Magyarország energiaszámlája az orosz energiaembargó hatására - jelentette ki az Energiaügyi Minisztérium (EM) parlamenti államtitkára csütörtökön Szegeden.

2025. Október 03. 07:00, péntek | Belföld

Szijjártó Péter: Magyarország történetének leghosszabb távú LNG-szerződését írta alá az ENGIE-vel

Magyarország történetének leghosszabb távú szerződését írta alá cseppfolyósított földgáz (LNG) beszerzéséről a francia ENGIE-vel, amely fontos pillérét fogja jelenteni hazánk energiabiztonságának a jövőben

2025. Október 02. 07:06, csütörtök | Belföld

Hidvéghi Balázs: ma kezdődik a nemzeti konzultáció kérdőíveinek postázása

Ma kezdődik a nemzeti konzultáció kérdőíveinek postázása Budapesten, november elejére, közepére, országszerte mindenki megkapja őket - mondta Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára szerdán.

2025. Október 02. 07:05, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: Ukrajna felvétele ügyében nem lehet megkerülni Magyarországot

Magyarország megkerülésével, jogi trükközéssel nem lehet megnyitni Ukrajna európai uniós csatlakozási folyamatát