Hírek
2011. Október 07. 07:37, péntek |
Kék hírek
Forrás: HírTV
Öten megsérültek a karambolban
Öt ember sérült meg, mikor két személyautó karambolozott a 85-ös főúton, Nagycenk közelében.
A baleset csütörtökön délután történt a főút 70-es kilométerénél, ahol - eddig tisztázatlan körülmények között - egymásba rohant két személyautó.
A karambol során összesen öten sérültek meg, két embert közülük kórházba szállítottak a mentők. A baleset körülményeit a rendőrség vizsgálja. (rá)
HavariaPress
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 17. 07:31, hétfő | Kék hírek
Országos közlekedésbiztonsági ellenőrzés kezdődik a közutakon
Elsősorban a tehergépjárművek és autóbuszok, valamint vezetőik ellenőrzésére terjed ki az az országos közlekedésbiztonsági akció, amely ma kezdődik a közutakon.
2025. November 13. 07:29, csütörtök | Kék hírek
BRFK: ellopott, majd kórházi inkubátorban hagyott egy csecsemőt egy nő Budapesten
2025. November 11. 07:37, kedd | Kék hírek
BRFK: egy kábítószer-kereskedelmi ügy miatt tartottak razziát hétvégén egy budapesti belvárosi klubban
Egy kábítószer-terjesztőkkel szemben folytatott nyomozás miatt, konkrét bűnügyi információk alapján tartott a rendőrség razziát hétvégén Budapesten, egy belvárosi szórakozóhelyen
