Hírek
2022. December 12. 09:14, hétfő |
Belföld
Forrás: Rendőrség
Rendőrök ásták ki a hófúvásban elakadt autót a Bakonyban
Két kisgyermek is utazott a gékocsiban.
Egy férfi tett bejelentést a rendőrségre 2022. december 11-én 13 óra után néhány perccel, hogy személyautójával a 82-es főútról lehajtott egy mellékútra az Olaszfalunál lévő leágazó után, majd ott elakadt a nagy hóban és nem tud kijutni onnan.
A férfival két kisgyermek is utazott a gépkocsiban. A kiérkező egyenruhások lapáttal kiásták a megsüllyedt jármű kerekeit, amelyet végül egy civil autó segítségével kihúztak a hóból. Szerencsére senkinek nem esett bántódása, az érintett járműben elegendő üzemanyag volt, így az édesapa fűteni tudta az autót a gyerekeknek a mentés idejére is.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 02. 13:00, csütörtök | Belföld
A cseh elnök szerint Szijjártó teljesen elvesztette a hitelességét, Szijjártó válaszolt
Lavrovval folytatott szívélyes beszélgetései miatt adott hangot félelmeinek a cseh elnök.
2026. Április 02. 11:00, csütörtök | Belföld
Főpolgármesteri Hivatal: aláírták a Budapesti Kerékpáros Futárok Közlekedésbiztonsági Chartáját
2026. Április 02. 09:00, csütörtök | Belföld
A külföldön dolgozó fiataloknak is biztosítaná a 3%-os hitelt a kormány
A kormányzat jelenleg is vizsgálja, hogyan tudja az Otthon Start hitelprogramot, a fix 3 százalékos hitelt kiterjeszteni és biztosítani a külföldön dolgozó magyarok számára is
