Hírek
2019. Május 20. 05:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Négy tizenéves ölhetett Hajdúhadházán

Négy fiatalkorút gyanúsít a rendőrség a héten elkövetett hadházi gyilkossággal, előzetes letartóztatásukat a Debreceni Járásbíróság el is rendelte
- közölte vasárnap délben a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese az MTI-vel. Balogh Péter Tamás tájékoztatása szerint egy 15, két 16 és egy 17 éves fiatalt vettek előzetes őrizetbe csütörtökön, akik a rendőrség szerint május 13-án hétfőn megöltek Hajdúhadházon egy 66 éves férfit.
Az áldozatot vascsővel verték meg, a férfi a szakszerű kórházi ellátás ellenére, életét vesztette.
A nyomozás során kiderült, az idős férfi kutyaugatásra ment ki a kertjébe. A kertben a gyanúsítottak egy vascsővel leütötték, majd a lakásából rövid kutatás után 6000 forintot vettek el, közben a sértett feleségét megfenyegették - ismertette a sajtóügyeletes.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld
Az államtitkár szerint az új lakáshitel árkorlátai megakadályozzák az ingatlanok drágulását
A fix 3 százalékos lakáshitel programjának árkorlátai meg fogják akadályozni az ingatlanok drágulását a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára szerint.
2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter telefonon beszélt Szergej Lavrovval
Az amerikai külügyminiszter-helyettes után, tegnap este Szergej Lavrov orosz kollégámmal is - aki személyesen volt jelen az alaszkai csúcstalálkozón - váltottam pár szót telefonon - írta a külgazdasági és külügyminiszter a Facebook-oldal
2025. Augusztus 17. 08:44, vasárnap | Belföld
Búcsúzik a forróság: vasárnap országszerte felfrissül az idő
Napközben azonban már nemcsak nyugatra, hanem az egész országba megérkezik a várva várt felfrissülés.
2025. Augusztus 17. 08:42, vasárnap | Belföld
Orbán szerint Putyin és Trump találkozója után biztonságosabb lett a világ
A világ ma biztonságosabb hely, mint tegnap volt - írta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán szombaton.