Hírek
2011. Szeptember 01. 07:29, csütörtök |
Kék hírek
Forrás: HírTV
Megvan, mi okozhatta a 16 éves lány halálát
Az igazságügyi orvosszakértői boncolás adatai szerint öngyújtógáz belélegzése okozhatta annak a 16 éves lánynak a halálát, akit szombaton találtak holtan egy kecskeméti lakásban - értesült a HavariaPress.
A 16 éves lányhoz szombaton riasztották a mentőket. A tinédzser egy széchenyivárosi lakásban esett össze holtan. A mentősök már nem tudták újraéleszteni. A rendőrség vizsgálatot indított a haláleset ügyében, mert felmerült a gyanú, hogy a lány és társai kábítószereztek a lakásban.
Az igazságügyi orvoszakértő a boncolás során megállapította, hogy a középiskolás lány halálát öngyújtók töltésére használatos butángáz okozhatta. Ezt alátámasztja, hogy a rendőrök - az italokon és marihuánás cigarettákon kívül - kiürült butánpalackokat találtak a lakásban.
Az ügyben még folyik a nyomozás, a toxikológiai szakértői vélemény még nem készült el. A rendőrség kábítószerrel való visszaélés ügyében indított nyomozást, egyelőre ismeretlen tettessel szemben. (jv)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 15. 13:00, vasárnap | Kék hírek
Leragasztotta a síró gyermek száját egy bölcsődei nevelő
Az Érdi Járási Ügyészség kiskorú veszélyeztetésének bűntette és más bűncselekmények miatt emelt vádat egy bölcsődei nevelőnővel szemben, aki két kisgyereket bántalmazott.
2026. Február 15. 08:42, vasárnap | Kék hírek
Egy Aston Martinnal okozott halálos balesetet Győrben
A Győri Rendőrkapitányság büntetőeljárást indított a 33 éves sofőr ellen.
2026. Február 14. 15:00, szombat | Kék hírek
Marihuánát rejtett az egzotikus édesség
Thaiföldről rendelte a csomagot a vietnámi férfi, a kézbesítővel együtt kopogtattak a rendőrök.
2026. Február 13. 06:13, péntek | Kék hírek
A termesztőig vezettek a drogfogás szálai
A kábítószer-kereskedő banda valamennyi tagját elfogta a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI)
