Hírek
2017. Június 17. 20:27, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Megölte feleségét és magával is végzett egy 69 éves férfi Vásárosfaluban

Megölte 71 éves feleségét egy 69 éves férfi a Győr-Moson-Sopron megyei Vásárosfaluban - tájékoztatta a megyei rendőr-főkapitányság sajtóreferense szombat este az MTI-t.
Füves Tamás elmondta, hogy a két holttestet szombat délelőtt találták meg.
Az eddigi adatok szerint a férfi olyan súlyosan bántalmazta feleségét, hogy a helyszínen életét vesztette - modta a sajtóreferens.
Jelenleg emberölés miatt nyomoznak, a rendőrség további részleteket az esetről egyelőre nem közöl - fűzte hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 17. 08:44, vasárnap | Belföld
Búcsúzik a forróság: vasárnap országszerte felfrissül az idő
Napközben azonban már nemcsak nyugatra, hanem az egész országba megérkezik a várva várt felfrissülés.
2025. Augusztus 17. 08:42, vasárnap | Belföld
Orbán szerint Putyin és Trump találkozója után biztonságosabb lett a világ
A világ ma biztonságosabb hely, mint tegnap volt - írta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán szombaton.
2025. Augusztus 16. 09:04, szombat | Belföld
Keleti Pályaudvar - Késnek a vonatok
Biztosítóberendezési hiba lassítja a vonatok fogadását és indulását a budapesti Keleti pályaudvarnál - közölte a Mávinform péntek délután a honlapján.