Hírek
2011. Augusztus 18. 14:45, csütörtök |
Sport
Forrás: HírTV
Látványos gálaműsorral indult
A szerda esti ünnepélyes megnyitóval hivatalosan is megkezdődött a szegedi olimpiai kvalifikációs kajak-kenu világbajnokság.
A szervezők az idén 80 éves Szegedi Szabadtéri Játékok színhelyén, a Dóm téren látványos gálaműsorral köszöntötték a résztvevőket. Baráth Etele, a hazai szövetség elnöke beszédében hangsúlyozta: a versenynek külön rangot ad, hogy a jövő évi, londoni olimpia kvótái közül 176 sorsa itt dől el. A megnyitón részt vett Czene Attila, a Nemzeti Erőforrás Minisztérium sportért felelős államtitkára is. (da)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 06. 11:00, hétfő | Sport
Szoboszlai Dominik: megtiszteltetés, hogy egy fehérvári köztéri falfestményen helyet kaptam
Megtiszteltetés, hogy egy fehérvári köztéri falfestményen helyet kaptam –
2026. Július 06. 07:22, hétfő | Sport
Vb-2026 - Haaland duplájával Norvégia kiejtette Brazíliát a nyolcaddöntőben
A norvég válogatott Erling Haaland duplájával 2-1-re legyőzte a brazil csapatot vasárnap a labdarúgó-világbajnokság New Yorkban rendezett nyolcaddöntőjében.
2026. Július 05. 20:00, vasárnap | Sport
Meccskövetés a zsebünkben: hogyan formálta át a szurkolói kultúrát az okostelefon
2026. Július 05. 08:48, vasárnap | Sport
Vb-2026 - Paraguay legyőzésével a franciák is a negyeddöntőben
A legutóbbi vb-n ezüstérmes francia válogatott 1-0-ra legyőzte a paraguayi csapatot szombaton a labdarúgó-világbajnokság philadelphiai nyolcaddöntőjében.
