Hírek
2020. November 18. 15:05, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Lakástűz áldozata lett egy nő Borsodban

Egy nőt holtan találtak a tűzoltók egy szomolyai háztűz oltásakor - tájékoztatta a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szerdán az MTI-t.
Az áldozatra a helyszínre riasztott egységek egy megégett ágyon találtak rá, vélhetően füstmérgezést szenvedett.
A katasztrófavédelem az eset körülményeit tűzvizsgálati eljárás keretében vizsgálja.
A közlemény felhívja a figyelmet arra, hogy a tűzoltók tapasztalatai alapján nem csak a nagy tüzek szednek halálos áldozatot: elég lehet akár egy néhány négyzetcentiméteren pusztító tűz ahhoz, hogy annyi füst keletkezzen, amely halált okoz.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld
Az államtitkár szerint az új lakáshitel árkorlátai megakadályozzák az ingatlanok drágulását
A fix 3 százalékos lakáshitel programjának árkorlátai meg fogják akadályozni az ingatlanok drágulását a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára szerint.
2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter telefonon beszélt Szergej Lavrovval
Az amerikai külügyminiszter-helyettes után, tegnap este Szergej Lavrov orosz kollégámmal is - aki személyesen volt jelen az alaszkai csúcstalálkozón - váltottam pár szót telefonon - írta a külgazdasági és külügyminiszter a Facebook-oldal
2025. Augusztus 17. 08:44, vasárnap | Belföld
Búcsúzik a forróság: vasárnap országszerte felfrissül az idő
Napközben azonban már nemcsak nyugatra, hanem az egész országba megérkezik a várva várt felfrissülés.
2025. Augusztus 17. 08:42, vasárnap | Belföld
Orbán szerint Putyin és Trump találkozója után biztonságosabb lett a világ
A világ ma biztonságosabb hely, mint tegnap volt - írta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán szombaton.