Hírek
2018. Április 08. 15:18, vasárnap |
Belföld
Forrás: police.hu
Körözött Porsche-val bukott le a határon
Méhkeréknél akarta átlépni a magyar–román határt egy román férfi, aki személykocsikat szállított. Az ellenőrzés során a rendőrök megállapították, hogy az egyik autót a német hatóság körözi.
Nagy értékű kocsit foglalt le szombaton a rendőrség Békés megyében. A járművet tréleren szállította egy román férfi, aki 1 óra körül a méhkeréki közúti határátkelőhelyen jelentkezett kilépésre. A Kötegyán Határrendészeti Kirendeltség rendőrei megállapították, hogy a német hatóság az autót körözi, ezért azt a Sarkadi Rendőrkapitányság lefoglalta. A román állampolgárt előállították és kihallgatták. Az intézkedésről a határrendészeti kirendeltség az Országos Rendőr-főkapitányság Nemzetközi Bűnügyi Együttműködési Központ SIRENE irodáján keresztül értesítette a körözést elrendelő hatóságot.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 02. 13:00, csütörtök | Belföld
A cseh elnök szerint Szijjártó teljesen elvesztette a hitelességét, Szijjártó válaszolt
Lavrovval folytatott szívélyes beszélgetései miatt adott hangot félelmeinek a cseh elnök.
2026. Április 02. 11:00, csütörtök | Belföld
Főpolgármesteri Hivatal: aláírták a Budapesti Kerékpáros Futárok Közlekedésbiztonsági Chartáját
2026. Április 02. 09:00, csütörtök | Belföld
A külföldön dolgozó fiataloknak is biztosítaná a 3%-os hitelt a kormány
A kormányzat jelenleg is vizsgálja, hogyan tudja az Otthon Start hitelprogramot, a fix 3 százalékos hitelt kiterjeszteni és biztosítani a külföldön dolgozó magyarok számára is
