Hírek
2022. Június 27. 09:18, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Kiszagolta Django a csempészcigit - Videó
Kétmillió forintnyi adózatlan cigarettát találtak a pénzügyőrök két járműben az M1-es autópályán Győrnél - közölte a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) hétfőn az MTI-vel.
Azt írták, hogy Django, a szolgálati kutya egy bolgár kisbusznál jelzett először: a rejtekhelyről kétszázhúsz doboz adózatlan dohány került elő.
Alig néhány órával később az autópálya ugyanazon szakaszán a NAV egy személyautót ellenőrzött. A kutya az autó átvizsgálásakor több helyen is jelzett: a műszerfal, az ajtó, a pótkerék és a kárpit hétszáznyolcvan doboz adózatlan cigarettát rejtett - fűzték hozzá.
A több mint kétmillió forint értékű cigarettát lefoglalták és eljárást indítottak - áll a NAV közleményében.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 08. 14:00, szerda | Belföld
Rendkívüli nyitvatartás a választás hétvégéjén a kormányablakokban
2026. Április 08. 10:00, szerda | Belföld
Vance: Bárki nyeri a választást, együtt fogunk működni vele
2026. Április 08. 08:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: az Egyesült Államok a világ legerősebb országa, és ők ma a szövetségeseink
2026. Április 07. 13:00, kedd | Belföld
Rogán szerint ilyen válságos időkben nem szabad kormányt váltani
Nem szabad kockáztatni, és nem szabad egy ilyen válsághelyzetben rábízni az országot olyanokra, akik veszélyes döntéseket tudnak hozni - hangsúlyozta a Miniszterelnöki Kabinetirodát vezető miniszter vasárnap a Hír TV-n.
