Városlista
2025. augusztus 18, hétfő - Ilona

Hírek

2012. Szeptember 14. 09:29, péntek | Kék hírek
Forrás: MTI

Kétmilliós nyomravezetői díj az esztergomi fegyveres rablás ügyében

Kétmilliós nyomravezetői díj az esztergomi fegyveres rablás ügyében

Kétmillió forint nyomravezetői díjat ajánlott fel a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság annak, aki megnevezi azokat, akik augusztus 26-án késő este megtámadtak otthonában egy esztergomi házaspárt - tájékoztatta a rendőrség pénteken az MTI-t.

A házaspár tévét nézett, amikor két fegyveres rontott be a házba, és pénzt követelt. A férfiak bankkártyákat és készpénzt tulajdonítottak el, majd távoztak.
Bár a nyomozóhatóság semmilyen felvilágosítást nem adott a károsultakról, az MTI információi szerint Tittmann János dorogi polgármestert és feleségét támadták meg.
Mindkét elkövető 30 év körüli és körülbelül 170 centiméter magas, az egyik 80-90 kilós, zömök testalkatú, társa pedig sportos testalkatú.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 18. 07:56, hétfő | Kék hírek

Holtan találtak meg egy terepfutót borsodban

Holtan találtak rá egy terepfutó verseny szombaton eltűnt résztvevőjére vasárnap a Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei Cserépfalunál - közölte a vármegyei rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel.

2025. Augusztus 12. 07:42, kedd | Kék hírek

Egy dühöngő felgyújtotta az ikonikus mórágyi buszmegállót

2025. Augusztus 07. 07:58, csütörtök | Kék hírek

Őrizetbe vették a miniszterelnök megöletését tervező férfit