Hírek
2018. November 07. 07:41, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Két repülőgép is Budapesten szakította meg az útját este
Két utasszállító repülőgép is Budapesten szakította meg útját kedd este, a Wizz Air műszaki, a British Airways egészségi okok miatt szállt le a ferihegyi repülőtéren.
A Flightradar24.com élő radarképe szerint a Wizz Air 2335-ös, Budapest és Milánó-Malpensa közötti járata fél órával a felszállást követően, a magyar-szlovén határ fölött fordult vissza a Liszt Ferenc-repülőtérre, majd 21 órakor rendben leszállt.
A HungaroControl tájékoztatása szerint a pilóták műszaki okok miatt döntöttek a visszafordulás mellett, elsőbbséget nem kértek a leszálláshoz.
Az MTI az ügyben kereste a légitársaságot, későbbre ígértek tájékoztatást.
Nem sokkal később a British Airways 884-es, London-Heathrow és Bukarest közötti járata is Budapesten szakította meg útját, mert a másodpilóta rosszul lett. A kapitány így egyedül landolt a géppel.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 16. 07:35, hétfő | Belföld
Magyar Péter: sorsfordító pillanatban vagyunk
Sorsfordító pillanatban vagyunk, most dől el, hogy maradunk egy félelemre, gyűlöletre és lopásra épülő rendszerben, vagy visszavesszük végre a jövőnket
2026. Február 16. 07:34, hétfő | Belföld
Budapestre érkezett Marco Rubio, az Egyesült Államok külügyminisztere
Megérkezett Budapestre az Egyesült Államok külügyminisztere; Marco Rubiót Magyar Levente, a Külgazdasági és Külügyminisztérium parlamenti államtitkára fogadta a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren vasárnap.
2026. Február 15. 15:00, vasárnap | Belföld
ÉKM: az új KRESZ-ben kiemelt figyelmet kapnak a fogyatékossággal élők
A fogyatékossággal élőket képviselő szervezetekkel folytatódott pénteken az új KRESZ-szabályok egyeztetése.
2026. Február 15. 11:00, vasárnap | Belföld
Balesetet szenvedett Tállai András államtitkár
Közúti balesetet szenvedett Tállai András, az Agrárminisztérium parlamenti államtitkára szombaton.
