Hírek
2016. Augusztus 01. 07:53, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Két fiú tűnt el a Tiszában

Nem találták meg a Tiszában Benknél elmerült 12 és 13 éves fiút a kutató egységek vasárnap estig - közölte a Nyíregyházi Speciális Mentők vezetője az MTI-vel.
Vinczellér Tibor elmondta: a két fiú fürdés közben merült el a folyóban, a záhonyi tűzoltók, a Felső-Tisza-vidéki Búvár Egyesület, a Csengeri Szent Flórián Vízi Mentő Egyesület, a Nyíregyházi Mentőkutyás Egyesület, illetve a speciális mentők munkatársai is keresték őket.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld
Az államtitkár szerint az új lakáshitel árkorlátai megakadályozzák az ingatlanok drágulását
A fix 3 százalékos lakáshitel programjának árkorlátai meg fogják akadályozni az ingatlanok drágulását a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára szerint.
2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter telefonon beszélt Szergej Lavrovval
Az amerikai külügyminiszter-helyettes után, tegnap este Szergej Lavrov orosz kollégámmal is - aki személyesen volt jelen az alaszkai csúcstalálkozón - váltottam pár szót telefonon - írta a külgazdasági és külügyminiszter a Facebook-oldal
2025. Augusztus 17. 08:44, vasárnap | Belföld
Búcsúzik a forróság: vasárnap országszerte felfrissül az idő
Napközben azonban már nemcsak nyugatra, hanem az egész országba megérkezik a várva várt felfrissülés.
2025. Augusztus 17. 08:42, vasárnap | Belföld
Orbán szerint Putyin és Trump találkozója után biztonságosabb lett a világ
A világ ma biztonságosabb hely, mint tegnap volt - írta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán szombaton.