Hírek
2020. Február 03. 07:04, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Két embert halálra gázolt a vonat Budapesten
Két balesetben két embert gázolt halálra a vonat vasárnap este Budapesten.
A Mávinform a Facebook-oldalán azt írta: a Nyugati pályaudvarról Lajosmizsére 20:18-kor elindult S21-es jelzésű vonat Pestszentimre és Gyál között elgázolt egy embert. Emiatt Budapest-Lajosmizse között jelentősen meghosszabbodott az esti vonatok menetideje. A helyszínelés idején a két állomás között nem közlekedtek a vonatok. Helyettük Pestszentimre és Gyál között a BKK 84e, 294e, 55 jelzésű buszokkal utazhattak.
Pár perccel később azt is közölték, hogy a Nyugati pályaudvarról Monorra közlekedő S50-es jelzésű személyvonat Pestszentlőrinc és Vecsés között elgázolt egy embert. Emiatt a Budapest-Cegléd vonalon jelentősen megnőtt a vasárnap esti vonatok menetideje.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 03. 13:00, hétfő | Belföld
Paks/Hőség - Zuhanyzókat biztosít a paksi önkormányzat az atomerőmű leállítása miatt melegvíz nélkül maradó paksiaknak
Zuhanyzókonténerek telepítésével, közintézmények megnyitásával segíti az atomerőmű leállítása miatt melegvíz nélkül maradó paksiakat az önkormányzat - tájékoztatta a Duna-parti város polgármestere vasárnap az MTI-t.
2026. Augusztus 03. 10:00, hétfő | Belföld
Hőség - Gajdos László: 10-20 településen problémás a vízellátás
Jelenleg az egész országban biztosított az ivóvízszolgáltatás, 10-20 településen lehetnek problémák, de azokat folyamatosan kezelik - közölte az élő környezetért felelős miniszter vasárnap Facebook-oldalán.
2026. Augusztus 03. 09:04, hétfő | Belföld
Megnyílt az AMKA 33. országos nyári–őszi kiállítása Gödöllőn
Megnyílt A Magyar Kézművességért Alapítvány (AMKA) 33. országos nyári–őszi kiállítása a gödöllői Művészetek Házában.
