Hírek
2012. Január 10. 14:18, kedd |
Belföld
Forrás: Stop.hu/Autolabor.hu
Káprázatos tanulmányt mutatott be a Lexus - VIDEÓ

Gyönyörű vonalak jellemzik az LFA-re hajazó négykerekű tanulmányt.
Régóta vártunk arra, hogy a Lexus hivatalosan is felfedje új LF-LC sportkupéját, és most a Detroiti Autószalonon végre bemutatkozott a koncepcióautó. Ahogyan az Evos esetében a Fordnál, úgy a Lexusnál is inkább a jövőbeli dizájnirányzatot vetíti előre az LF-LC tanulmány, bár az erősen pozitív fogadtatás miatt némileg reménykedhetünk abban is, hogy gyártósorra küldik a gépet a japánok.
A cikket tovább olvashatja az Autolabor.hu oldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 10. 07:32, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: óriási problémákat okozhat, ha egy ország egyetlen kőolajvezetéktől függ
Szerbia példája jól mutatja, hogy óriási problémákat okozhat, ha egy ország egyetlen kőolajvezetéktől függ, főleg, hogyha az Horvátországból érkezik - közölte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter pénteken Budapesten.
2025. Október 10. 07:31, péntek | Belföld
Enyhe, de szeles idő várható a hétvégén
Felhős idő várható a hétvégén több-kevesebb napsütéssel, a hőmérséklet csúcsértéke 20 Celsius-fok körül alakul, kisebb eső előfordulhat -
2025. Október 10. 07:28, péntek | Belföld
Orbán Viktor hadgyakorlaton vett részt
Orbán Viktor miniszterelnök csütörtökön a Mezőkövesdi Klementina - volt katonai - Repülőtéren részt vett az \"Adaptive Hussars 25\" hadgyakorlat egyik mozzanatán - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.
2025. Október 09. 14:39, csütörtök | Belföld
Mikor költözhetünk majd az űrbe? És egyáltalán mi értelme volna?
- Indul a 6. MVM Future talk Amit látunk, elérhetjük - ez a hozzáállás mozgatja az űrkutatást is. Közel hetven éve dolgoznak a szakértők azon, hogy egy napon meghódíthassunk más bolygókat. Az asztronautika akár az emberiség fennmaradá