Városlista
2025. október 3, péntek - Helga

Hírek

2019. November 29. 05:00, péntek | Belföld
Forrás: mti

Halálra gázoltak egy úton fekvő férfit Medgyesegyházánál

Halálra gázoltak egy úton fekvő férfit Medgyesegyházánál

Elgázolt egy úttesten fekvő férfit egy autó Medgyesegyháza és Kétegyháza között, a sérült a kórházban meghalt - közölte a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság csütörtökön a rendőrség honlapján.

A rendőrségre csütörtök hajnalban érkezett bejelentés arról, hogy a két település között az úttesten fekve találtak egy sérült férfit. A mentők újraélesztették, de a sérült a kórházba szállítása után életét vesztette.

A férfinél nem voltak személyes iratok, a rendőröknek kora délután sikerült azonosítaniuk. Adataik szerint a 22 éves kevermesi fiatalember feltehetően az úttesten feküdt, amikor áthajtott fölötte egy személygépkocsi.

A baleset okát és körülményeit a gyulai rendőrkapitányság vizsgálja.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 03. 07:01, péntek | Belföld

Energiaügyi államtitkár: 20 százalékkal emelkedne Magyarország energiaszámlája az orosz energiaembargó hatására

Húsz százalékkal emelkedne Magyarország energiaszámlája az orosz energiaembargó hatására - jelentette ki az Energiaügyi Minisztérium (EM) parlamenti államtitkára csütörtökön Szegeden.

2025. Október 03. 07:00, péntek | Belföld

Szijjártó Péter: Magyarország történetének leghosszabb távú LNG-szerződését írta alá az ENGIE-vel

Magyarország történetének leghosszabb távú szerződését írta alá cseppfolyósított földgáz (LNG) beszerzéséről a francia ENGIE-vel, amely fontos pillérét fogja jelenteni hazánk energiabiztonságának a jövőben

2025. Október 02. 07:06, csütörtök | Belföld

Hidvéghi Balázs: ma kezdődik a nemzeti konzultáció kérdőíveinek postázása

Ma kezdődik a nemzeti konzultáció kérdőíveinek postázása Budapesten, november elejére, közepére, országszerte mindenki megkapja őket - mondta Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára szerdán.

2025. Október 02. 07:05, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: Ukrajna felvétele ügyében nem lehet megkerülni Magyarországot

Magyarország megkerülésével, jogi trükközéssel nem lehet megnyitni Ukrajna európai uniós csatlakozási folyamatát