Városlista
2026. április 2, csütörtök - Áron

Hírek

2017. Október 04. 19:29, szerda | Belföld
Forrás: mti

Halálos baleset történt a 21-es főúton

Halálos baleset történt a 21-es főúton

Halálos baleset történt a 21-es főúton Nógrád megyében, amikor két autó összeütközött a csécsei elágazó közelében szerdán; a helyszínre mentőhelikopter is érkezett, de a sérültön már nem tudtak segíteni

- közölte a megyei katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője az MTI-vel. Angyal Eszter elmondta: a roncsba szorult sérültet, az egyik autó vezetőjét a pásztói hivatásos tűzoltók mentették ki feszítő-vágó berendezéssel, de a sofőr olyan súlyosan sérült meg, hogy a helyszínen meghalt.

Nágel Tamás, a megyei rendőr-főkapitányság sajtóreferense arról tájékoztatta az MTI-t, hogy a 21-es főutat a 26-os kilométerszelvénynél teljesen lezárták a helyszínelés és a műszaki mentés miatt, kerülni Pásztó és Szurdokpüspöki felé lehet.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 02. 09:00, csütörtök | Belföld

A külföldön dolgozó fiataloknak is biztosítaná a 3%-os hitelt a kormány

A kormányzat jelenleg is vizsgálja, hogyan tudja az Otthon Start hitelprogramot, a fix 3 százalékos hitelt kiterjeszteni és biztosítani a külföldön dolgozó magyarok számára is

2026. Április 01. 11:00, szerda | Belföld

KSH: januárban a bruttó átlagkereset 840 600 forint volt

2026 januárjában a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 840 600, a nettó átlagkereset 585 700 forint volt.

2026. Április 01. 07:20, szerda | Belföld

Takács Péter: évente húszmilliárd forinttal többet fordít a kormány CT-, MR- és ultrahang-diagnosztikára

Évente húszmilliárd forinttal többet fordít a kormány CT-, MR- és ultrahang-diagnosztikára, mint eddig - hangsúlyozta a Belügyminisztérium egészségügyi államtitkára kedden Baján.