Hírek
2018. Március 15. 16:26, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Hajóról a Dunába esett és meghalt egy férfi Szigetmonostornál

Egy hajóról a Dunába esett és meghalt egy férfi csütörtök délelőtt Szigetmonostor térségében - közölte a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Csámpai Attila elmondta: egy motorcsónakból esett a Dunába egy matróz, aki elmerült a vízben. A mentéséhez a szentendrei tűzoltók és a fővárosi búvárszolgálat munkatársai érkeztek ki, akik rövid keresés után megtalálták a középkorú férfi holttestét.
A szóvivő hozzátette, hogy a holttest a motorcsónak alá sodródott, ezért daru segítségével megkezdték a hajó kiemelését.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld
Az államtitkár szerint az új lakáshitel árkorlátai megakadályozzák az ingatlanok drágulását
A fix 3 százalékos lakáshitel programjának árkorlátai meg fogják akadályozni az ingatlanok drágulását a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára szerint.
2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter telefonon beszélt Szergej Lavrovval
Az amerikai külügyminiszter-helyettes után, tegnap este Szergej Lavrov orosz kollégámmal is - aki személyesen volt jelen az alaszkai csúcstalálkozón - váltottam pár szót telefonon - írta a külgazdasági és külügyminiszter a Facebook-oldal
2025. Augusztus 17. 08:44, vasárnap | Belföld
Búcsúzik a forróság: vasárnap országszerte felfrissül az idő
Napközben azonban már nemcsak nyugatra, hanem az egész országba megérkezik a várva várt felfrissülés.
2025. Augusztus 17. 08:42, vasárnap | Belföld
Orbán szerint Putyin és Trump találkozója után biztonságosabb lett a világ
A világ ma biztonságosabb hely, mint tegnap volt - írta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán szombaton.