Hírek
2018. Március 23. 11:19, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Füst miatt pánik alakult ki egy repülőn Ferihegyen

Füst miatt alakult ki pánik egy repülőn a budapesti ferihegyi repülőtéren. Az egyik utas menekülés közben megsérült - közölte a Travel Service ügyvezető igazgatója pénteken az MTI-vel.
Farkas Attila elmondta: az egyik vontató jármű - egyelőre nem tudják, miért - elkezdett intenzíven füstölni a repülőtéren. A füst a hajtóműveken keresztül beszivárgott a cég egyik repülőgépének utasterébe. Emiatt az utasok között pánik alakult ki, ezért a személyzet úgy döntött, hogy kimenekítik az utasokat.
Az egyik utas menekülés közben megsérült - közölte az ügyvezető igazgató.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 17. 08:44, vasárnap | Belföld
Búcsúzik a forróság: vasárnap országszerte felfrissül az idő
Napközben azonban már nemcsak nyugatra, hanem az egész országba megérkezik a várva várt felfrissülés.
2025. Augusztus 17. 08:42, vasárnap | Belföld
Orbán szerint Putyin és Trump találkozója után biztonságosabb lett a világ
A világ ma biztonságosabb hely, mint tegnap volt - írta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán szombaton.
2025. Augusztus 16. 09:04, szombat | Belföld
Keleti Pályaudvar - Késnek a vonatok
Biztosítóberendezési hiba lassítja a vonatok fogadását és indulását a budapesti Keleti pályaudvarnál - közölte a Mávinform péntek délután a honlapján.