Hírek
2020. Szeptember 03. 05:00, csütörtök |
Kék hírek
Forrás: mti - fotó: police.hu
Egy nap alatt három alagutat találtak Bács-Kiskunban
Néhány óra alatt három alagutat találtak a rendőrök Bács-Kiskun megyében - közölte a rendőrség szerdán a honlapján.
A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság közleményében azt írta, a terepkutatás során a rendőrök szerdán, nem sokkal dél után egy alagutat Katymár, később egy másikat Csikéria és valamivel 16 óra után egy harmadikat Kelebia külterületén találtak.
Az alagutak szerb területről indulnak, és az ideiglenes biztonsági határzár alatt húzódnak.
A rendőrök mindhárom helyszínen szemlét tartanak az alagutaknál, és azokat betemetésükig őrzik.
Hozzátették: az utóbbi időszakban megnövekedett a Bács-Kiskun megyei határszakaszon a migránsok illegális átjutási kísérleteinek száma, ezért intenzívebbé vált a terepszakaszok ellenőrzése is.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 08. 11:00, péntek | Kék hírek
24.hu: iratokat foglalt le az ügyészség az MNB-üggyel összefüggésben az Állami Számvevőszéknél
Házkutatást tartottak és iratokat foglaltak le az ügyészség nyomozói az Állami Számvevőszék (ÁSZ) épületében a Magyar Nemzeti Bankot (MNB) érintő eljárással összefüggésben csütörtökön
2026. Május 03. 14:00, vasárnap | Kék hírek
Letartóztatták a 24.hu főszerkesztőjét megtámadó férfit
2026. Április 23. 14:00, csütörtök | Kék hírek
Hazahozták a Mexikóban elfogott magyar drogbárót
Hazahozták a Mexikóban elfogott magyar drogbárót, aki már meg is kezdte börtönbüntetését - közölte a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) szerdán a police.hu oldalon.
2026. Április 17. 14:00, péntek | Kék hírek
Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét
Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét - közölte Központi Nyomozó Főügyészség csütörtökön közleményben az MTI-vel.
