Hírek
2012. Augusztus 23. 11:22, csütörtök |
Kék hírek
Forrás: MTI
Egy kiskorú fiú megrontásának gyanúja miatt őrizetbe vettek két férfit

Egy kiskorú fiú megrontásának a gyanúja miatt őrizetbe vett a rendőrség egy olasz és egy magyar férfit.
Egy kiskorú fiú megrontásának a gyanúja miatt őrizetbe vett a rendőrség egy olasz és egy magyar férfit - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) csütörtökön az MTI-vel.
M. Luigit és D. Ervint a közlemény szerint azzal gyanúsítják, hogy 2011 októbere és 2012 februárja között több alkalommal létesítettek szexuális kapcsolatot egy fiúval, pénzért cserébe.
Az olasz és a magyar férfit szerdán, Budapesten fogták el, velük szemben a BRFK gyermek- és ifjúságvédelmi osztálya folytatja le az eljárást, megrontás bűntett megalapozott gyanúja miatt.
A BRFK sajtóosztálya az MTI megkeresésére közölte, hogy a fiú 13 éves volt a cselekmény idején, vele a két férfi közterületen ismerkedett meg.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 18. 07:56, hétfő | Kék hírek
Holtan találtak meg egy terepfutót borsodban
Holtan találtak rá egy terepfutó verseny szombaton eltűnt résztvevőjére vasárnap a Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei Cserépfalunál - közölte a vármegyei rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel.