Hírek
2018. Március 11. 09:49, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Egy idős nő holttestét találták meg a Körös egyik holtágában

Egy idős asszony holttestét találta meg egy lakos Gyomaendrődön, egy Körös-holtágban szombat délután - tájékoztatta a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője az MTI-t.
Vargáné Szombati Andrea elmondta: a nőt tavaly november óta eltűntként kereste a rendőrség. Idegenkezűség, bűncselekmény gyanúja a szemle során nem merült fel, a rendőrség közigazgatási eljárást indított.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld
Az államtitkár szerint az új lakáshitel árkorlátai megakadályozzák az ingatlanok drágulását
A fix 3 százalékos lakáshitel programjának árkorlátai meg fogják akadályozni az ingatlanok drágulását a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára szerint.
2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter telefonon beszélt Szergej Lavrovval
Az amerikai külügyminiszter-helyettes után, tegnap este Szergej Lavrov orosz kollégámmal is - aki személyesen volt jelen az alaszkai csúcstalálkozón - váltottam pár szót telefonon - írta a külgazdasági és külügyminiszter a Facebook-oldal
2025. Augusztus 17. 08:44, vasárnap | Belföld
Búcsúzik a forróság: vasárnap országszerte felfrissül az idő
Napközben azonban már nemcsak nyugatra, hanem az egész országba megérkezik a várva várt felfrissülés.
2025. Augusztus 17. 08:42, vasárnap | Belföld
Orbán szerint Putyin és Trump találkozója után biztonságosabb lett a világ
A világ ma biztonságosabb hely, mint tegnap volt - írta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán szombaton.