Hírek
2017. Március 22. 07:29, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Csökkent a gázolaj ára
Csökkentette bruttó 2 forinttal a gázolaj literenkénti nagykereskedelmi árát szerdán a Mol Nyrt., a 95-ös benzin ára nem változott.
A csökkentéssel a gázolaj átlagára 364 forintra mérséklődött, a benziné 355 forint maradt. Legutóbb szombaton csökkent az üzemanyagok ára, a benziné bruttó 5, a gázolajé bruttó 6 forinttal. A benzin március 1-je óta 13 forinttal lett olcsóbb. A benzinár 2012. április elején érte el csúcsát, akkor egy liter átlagosan 451 forintba került. A gázolaj literje 2012. január közepén volt a legdrágább, átlagosan 449 forint. Az autósok akár 50 forintos különbséget is tapasztalhatnak a töltőállomások árai között.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 16. 13:00, hétfő | Belföld
Magyarország és Szlovákia Horvátországhoz fordult az orosz kőolajszállítás lehetővé tétele érdekében
Mivel Ukrajna továbbra sem indította újra a tranzitot a Barátság kőolajvezetéken, Magyarország és Szlovákia Horvátországhoz fordult az orosz kőolajszállítás lehetővé tétele érdekében az Adria-kőolajvezetéken keresztül
2026. Február 16. 11:00, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter: Marco Rubio a béke megteremtésének lehetőségéről tárgyal Budapesten
A béke megteremtésének lehetőségéről és a magyar-amerikai kapcsolatokról tárgyal majd Budapesten Marco Rubio amerikai külügyminiszter
2026. Február 16. 09:00, hétfő | Belföld
Változékony, szeles idő várható a héten, csütörtökön jelentős mennyiségű csapadék érkezhet
A hét elején lassú melegedés kezdődik, a hőmérséklet csúcsértéke 3 és 9 Celsius-fok között alakul, de elszórtan előfordulhat eső, havas eső, hó.
2026. Február 16. 07:35, hétfő | Belföld
Magyar Péter: sorsfordító pillanatban vagyunk
Sorsfordító pillanatban vagyunk, most dől el, hogy maradunk egy félelemre, gyűlöletre és lopásra épülő rendszerben, vagy visszavesszük végre a jövőnket
