Hírek
2019. Január 11. 09:15, péntek |
Belföld
Forrás: MTI/fotó: police.hu
Családra támadt, gyilkolt, majd végzett magával egy férfi Káptalanfán

Egy férfit megölt, három nőt megsebesített, majd magával is végzett egy osztrák férfi a Veszprém megyei Káptalanfán csütörtök.
Az 57 éves férfi csütörtök este jelent meg hazaköltözött élettársa szüleinek otthonánál, ahol előbb szóváltásba keveredett a lakókkal, majd tüzet okozott és rálőtt a családtagokra – közölte a megyei rendőr-főkapitányság szóvivője péntek reggel az MTI-vel.
Aradi Virág elmondta, a lövések miatt a nő édesapja a helyszínen életét vesztette, az élettárs és egy húga életveszélyesen megsérült, édesanyjuk súlyos sérüléseket szenvedett. Egy másik lánytestvér a tűzben sérült meg.
A gyilkosság után az osztrák férfi önmagával is végzett, a rendőrség emberölés bűntett miatt indított eljárást – közölte a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 27. 07:25, péntek | Belföld
Pride - ORFK: a szervezőké a felelősség
2025. Június 27. 07:23, péntek | Belföld
Átmenetileg enyhül a kánikula a hévégére
Átmenetileg enyhül a kánikula a hétvégére, a hőmérséklet csúcsértéke 30 Celsius-fok körül alakul.
2025. Június 26. 07:21, csütörtök | Belföld
Ma tetőzik a kánikula, este hidegfront érkezik
Csütörtökön tetőzik a kánikula: az Alföld déli régiójában akár 38-39 Celsius-fokot is mutathatnak a hőmérők, majd este hidegfront érkezik záporokkal, zivatarokkal és nagy területen viharossá fokozódik a szél