Hírek
2011. December 06. 08:10, kedd |
Sport
Forrás: hajdupress.hu
Casillas matyóban védhet!

Iker Casillas, a Real Madrid kapusa egy magyar fiatal, Csonka Gergő által tervezett, matyó mintás kesztyűben védhet.
Casillas Facebookon hirdetett kesztyűtervező versenyt. A Madridban tanuló Csonka Gergő kesztyűjének ujjait matyó, a kézháti részt kalocsai mintákkal díszítette. Tervével jelenleg vezet a versenyben - írja az Index.
A modellekre december 7-ig a Facebookon lehet szavazni. A legtöbb like-ot kapott tervező két VIP-belépőt kap a december 10-i Real Madrid-Barcelona mérkőzésre. A kapus egy dedikált kesztyűt is átad a nyertesnek.
Nem ez volt az első matyós sztori mostanában, ugyanis Kalmár István is népi motívumokkal gazdagított ruhákat tervezett a Forma-1-es versenyzők számára. A kalocsai mintás overált az internetes szavazás megnyerésével Jenson Button viselte a Brazil Nagydíjon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 18. 08:05, hétfő | Sport
Labdarúgó NB I - A Győr hét gólt szerezve nyert az MTK otthonában
A Konferencia-ligában a főtábláért küzdő Győr 7-2-re nyert az MTK Budapest otthonában a labdarúgó Fizz Liga negyedik fordulójának második vasárnapi mérkőzésén.
2025. Augusztus 18. 08:04, hétfő | Sport
Osztrák Nagydíj - Marc Márquez sorozatban hatodszor győzött
Marc Márquez sorozatban hatodszor győzött a gyorsaságimotoros-világbajnokságban: az Osztrák Nagydíj vasárnapi megnyerése után így már 142 pontos előnnyel vezet az elitkategóriának számító Moto GP-ben.
2025. Augusztus 17. 08:41, vasárnap | Sport
A Puskás Akadémia legyőzte a BL-selejtezőre készülő Ferencvárost
A Puskás Akadémia 2-1-re nyert a címvédő Ferencváros otthonában a labdarúgó Fizz Liga negyedik fordulójának szombat esti rangadóján.