Hírek
2022. Augusztus 08. 11:08, hétfő |
Kék hírek
Forrás: infovárosok/police.hu
Bűnügyi felügyelet alatt is árulta a drogot - Videó
A budapesti rendőrök őrizetbe vették a 42 éves férfit.
A rendőrök augusztus 2-án este Ferencvárosban egy feltételezett drogdíleren ütöttek rajta, mert információ merült fel arra, hogy bűnügyi felügyelet alatt kábítószert árul.
A rajtaütés előtt a 42 éves férfi a lakásánál épp egy üzletet bonyolított. Amikor a rendőrök a vevő, B. István zsebeit átnézték, két csomag kristály került elő – közölte a rendőrség.
A nyomozók ezután átkutatták a feltételezett díler, M. Csaba IX. kerületi lakását is, ahol pénzt, valamint egy gáz-és riasztópisztolyt foglaltak le.
Az egyenruhások a két budapesti férfi közül B. Istvánt kábítószer birtoklása vétség, míg M. Csabát kábítószer-kereskedelem bűntett miatt hallgatták ki gyanúsítottként. A rendőrök a dílert őrizetbe vették, és előterjesztést tettek letartóztatásának indítványozására.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 15. 13:00, vasárnap | Kék hírek
Leragasztotta a síró gyermek száját egy bölcsődei nevelő
Az Érdi Járási Ügyészség kiskorú veszélyeztetésének bűntette és más bűncselekmények miatt emelt vádat egy bölcsődei nevelőnővel szemben, aki két kisgyereket bántalmazott.
2026. Február 15. 08:42, vasárnap | Kék hírek
Egy Aston Martinnal okozott halálos balesetet Győrben
A Győri Rendőrkapitányság büntetőeljárást indított a 33 éves sofőr ellen.
2026. Február 14. 15:00, szombat | Kék hírek
Marihuánát rejtett az egzotikus édesség
Thaiföldről rendelte a csomagot a vietnámi férfi, a kézbesítővel együtt kopogtattak a rendőrök.
2026. Február 13. 06:13, péntek | Kék hírek
A termesztőig vezettek a drogfogás szálai
A kábítószer-kereskedő banda valamennyi tagját elfogta a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI)
