Hírek
2018. Június 03. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Az ököltől nem védett a bukósisak

Eljárás indult eljárás súlyos testi sértés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt egy ceglédi férfi ellen a Ceglédi Rendőrkapitányságon.
A nyomozás adatai szerint a 43 éves gyanúsított május 16-án délután egy Cegléden lévő útkereszteződésben szóváltásba keveredett egy segédmotorral közlekedő fiatalkorú fiúval. A szóváltást tettlegesség követte, a férfi autójával a motoros elé állt, majd odalépve hozzá előbb a fején lévő bukósisakját ütötte meg, majd a sisak nyitott részén át ököllel beütve bántalmazta a fiút. A sértett a rendelkezésre álló orvosi vélemény szerint súlyos sérülést, orrcsonttörést szenvedett az eset során.
A ceglédi rendőrök adatgyűjtést követően azonosították a bűncselekmény feltételezett elkövetőjét, akit május 31-én gyanúsítottként hallgattak ki. A férfi beismerő vallomást tett, az eljárás jelenlegi szakaszában szabadlábon védekezik.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 27. 07:25, péntek | Belföld
Pride - ORFK: a szervezőké a felelősség
2025. Június 27. 07:23, péntek | Belföld
Átmenetileg enyhül a kánikula a hévégére
Átmenetileg enyhül a kánikula a hétvégére, a hőmérséklet csúcsértéke 30 Celsius-fok körül alakul.
2025. Június 26. 07:21, csütörtök | Belföld
Ma tetőzik a kánikula, este hidegfront érkezik
Csütörtökön tetőzik a kánikula: az Alföld déli régiójában akár 38-39 Celsius-fokot is mutathatnak a hőmérők, majd este hidegfront érkezik záporokkal, zivatarokkal és nagy területen viharossá fokozódik a szél