Hírek
2022. December 27. 17:02, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Autóbusz szakított át hídkorlátot Győrben
Átszakította egy híd korlátját egy helyközi autóbusz kedden Győr belvárosában, egy ember megsérült - közölte a rendőrség a police.hu-n.
A rendőrségi honlapon azt írták: a busz a Baross Gábor hídra kanyarodott fel, amikor - feltehetően a sofőr rosszulléte miatt - az út melletti járdát védő korlátnak, majd egy személygépkocsinak ütközött.
A busz ezután átszakította a külső korlátot, és úgy állt meg, hogy két kereke lehajtott a hídról - közölte a katasztrófavédelem.
A balesetben a személygépkocsi vezetője megsérült, őt és az autóbusz vezetőjét a mentők kórházba vitték - tudatta a rendőrség.
Fotó: Police.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 02. 14:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: módosítjuk az alaptörvényt a köztársasági elnök leváltása érdekében
2026. Június 02. 13:00, kedd | Belföld
Agrárközgazdasági Intézet: a tavaszi vetéssel az ország nagy részén végeztek május közepére
A tavaszi gabonafélék vetése az előirányzott terület 97,5 százalékán fejeződött be május 14-ig, kisebb arányban, mint egy éve.
2026. Június 02. 12:00, kedd | Belföld
Életveszélyes állapotban mentették ki a férfit az összeomlott épület romjai alól Székesfehérváron
Kimentették a férfit az összeomlott, bontás alatt lévő, négyemeletes ipari épület romjai alól Székesfehérváron, az állapota instabil, súlyos-életveszélyes -
2026. Június 02. 11:00, kedd | Belföld
Orbán Anita elsőként a holland külügyminisztert fogadta
Orbán Anita külügyminiszter a választás után elsőként holland partnerét, Tom Berendsent fogadta hivatalos látogatáson a Külügyminisztériumban hétfőn.
