Városlista
2026. február 16, hétfő - Julianna

Hírek

2013. Július 08. 11:58, hétfő | Belföld
Forrás: technika.us

A Samsung Galaxy Ace 3 már előrendelhető

A Samsung Galaxy Ace 3 már előrendelhető

Közel egy hónappal a hivatalos bemutató után az Egyesült Királyságban már előrendelhető az új Samsung Galaxy Ace 3 okostelefon, ráadásul kártyafüggetlenül.

Az új Samsung Galaxy Ace 3 vékonyabb és könnyebb is lett, mint elődje, a Galaxy Ace 2. A 4G/LTE támogatással bíró készülék 4 colos érintőkijelzője 480 x 800 pixel felbontású, melyhez 233ppi pixelsűrűség társul (az Ace 2-nek csak 3.8 colos kijelzője volt). A "belső szervekre" rátérve: a Samsung újdonsága kétmagos, 1.2GHz-es processzorral, 1GB RAM-mal és 8GB belső memóriával rendelkezik. Android 4.2 Jelly Bean operációs rendszer fut rajta, a cserélhető akkumulátor kapacitása 1800 mAh. Hátul 5 megapixeles, autófókuszos, LED villanófénnyel ellátott kamera található, mely támogatja a 720p HD videók rögzítését. Elől VGA felbontású kamerával nézhetünk szembe. A funkciók listáját gyarapítja a Wi-Fi 802.11 b/g/n, a Bluetooth 4.0, a microUSB port is.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 16. 09:00, hétfő | Belföld

Változékony, szeles idő várható a héten, csütörtökön jelentős mennyiségű csapadék érkezhet

A hét elején lassú melegedés kezdődik, a hőmérséklet csúcsértéke 3 és 9 Celsius-fok között alakul, de elszórtan előfordulhat eső, havas eső, hó.

2026. Február 16. 07:35, hétfő | Belföld

Magyar Péter: sorsfordító pillanatban vagyunk

Sorsfordító pillanatban vagyunk, most dől el, hogy maradunk egy félelemre, gyűlöletre és lopásra épülő rendszerben, vagy visszavesszük végre a jövőnket

2026. Február 16. 07:34, hétfő | Belföld

Budapestre érkezett Marco Rubio, az Egyesült Államok külügyminisztere

Megérkezett Budapestre az Egyesült Államok külügyminisztere; Marco Rubiót Magyar Levente, a Külgazdasági és Külügyminisztérium parlamenti államtitkára fogadta a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren vasárnap.

2026. Február 15. 15:00, vasárnap | Belföld

ÉKM: az új KRESZ-ben kiemelt figyelmet kapnak a fogyatékossággal élők

A fogyatékossággal élőket képviselő szervezetekkel folytatódott pénteken az új KRESZ-szabályok egyeztetése.